מחלת הסרטן - זקוקים למטפל סיעודי ? פנו לאופק עובדים זרים ‎

עובדים זרים ,מטפלת סיעודית,מטפלים סיעודיים,סרטן,חולה בסרטן,מטפלת זרה,חולה,הסרטן,עובדת זרה,חולה סיעודי,מטפלת לחולה סרטן,עובדת זרה,עובד זר

להסברת התהליך הקלק כאן
שלבים להעסקת מטפלים זרים סיעודיים לחולי סרטן הזכאים לגמלת שירותים מיוחדים


אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.
אופק כח אדם וסיעוד – מוקד ארצי 1-800-200-180

לתאום פגישת הכרות הקלק כאן !


מטפלת לחולה סרטן
מטפלת זרה לחולה סרטן
עובדת זרה לחולה סרטן
עובד זר לחולה סרטן
טיפול סיעודי לחולה סרטן
מטפלת סיעודית לחולה סרטןתאור כללי מחלת הסרטן

מהי מחלת סרטן ?
מחלת הסרטן הוא שם כללי למחלות שונות, שבהן מספר תאים בגוף מתחלקים בצורה לא נשלטת. האסופה של תאים אלו יוצרת גידול ממאיר ("נאופלסיה") או שתאים אלו מתקדמים למקומות שונים בגוף (גרורות).
מקור המונח הוא בבעל החיים סרטן, שתפיסת הצבתות החזקה שלו דומה לאופן שבו "תופסת" המחלה את הגוף. שדה המחקר והטיפול במחלת הסרטן ברפואה, נקרא אונקולוגיה.
סרטן הוא מושא מחקר חשוב עם עליית תוחלת החיים, מפני שככל שייווצרו פחות מוטציות בגנום, כך האדם יחיה יותר. למרות התקדמות ניכרת בפיתוח תרופות עבור הסרטן, גילוי של סרטן בשלבים מאוחרים עדיין לא ניתן לריפוי וצפוי להוביל למוות.

ביולוגיה של גידולים ממאירים

היווצרותו של הסרטן

הסרטן הוא שם אחד למחלה אשר יכולה להתפתח עד כדי השתלטות על כל חלקי הגוף ולכן מיוחסים לה שמות אחרים. גופנו שמורכב מסוגי תאים רבים איננו סטטי. בכל יום מתים תאים ותיקים ותאים חדשים נוצרים באמצעות מנגנון של התחלקות.
בתהליך תקין ונורמלי התאים מתחלקים רק כאשר יש חסר בתאים, ואז הם קרואים לתפוס מקום של תאים ישנים. יכול להיווצר מצב, שבו התאים ממשיכים להתחלק גם כאשר אין צורך בהם ואז הם יוצרים גידול.
ישנם שני סוגי גידולים: שפיר שאיננו הורס את הרקמה ממנה הוא נוצר ואינו מתפשט לרקמות מרוחקות, וממאיר שהוא גידול סרטני. במקרה זה, מדובר בתאים שאינם נורמליים. הם מתחלקים ללא כל פיקוח וללא סדר,
משתלטים על האיברים הסמוכים להם ומפריעים להם בתפקוד, הם חוזרים לאחר שהוסרו, והם עלולים לפלוש לרקמות מרוחקות באמצעות זרם הדם או הלימפה להתיישב שם ולגרום להם נזק.
תהליך שנקרא גרורה, שאחד ממאפייניה שיש לה תכונות כמו לגידול הראשוני ממנו התפתחה.
סרטן היא בעיקר מחלה של גנים. בדרך כלל סדרה של שינויים (מוטציות), דרושות, על מנת שהתא יהפוך לסרטני. אנו מבדילים בין גנים הנקראים אונקוגנים, שגורמים להתפתחות סרטן בתאים,
בעקבות שינויים בגן, וגנים מעכבי סרטן, שפגיעה בהם מורידה את מערך ההגנה של התא מפני סרטן.
מוטציות בגנים אלו יכולות להגרם על ידי קרינה, כימיקלים מסרטנים (קרצינוגנים), תורשה של גנים שעברו מוטציה, וירוסים וחיידקים גורמי סרטן ופגיעה על ידי רדיקלים חופשיים.


גרורה

סרטן מסוגל להתפשט דרך הגוף בשני מנגנונים: התפשטות מקומית וגרורה מרוחקת.
התפשטות מתייחסת להתפשטות ישירה של הסרטן לרקמה שכנה ואילו גרורה מתייחסת ליכולת של תאים סרטניים לחלחל דרך קשרי הלימפה וכלי הדם, לנוע בחופשיות דרך מחזור הדם, ולהתפשט לרקמה בריאה במקום אחר בגוף.
הסרטן הינו קטלני מאוד כאשר הוא גרורה.

צורות של סרטן

מערכת העצבים - סרטן המוח , ראש וצוואר ,סרטן הפה והלוע ,סרטן בלוטות הרוק ,סרטן חללי האף ,סרטן בלוטת התריס

מערכת הנשימה - סרטן הריאה,סרטן הגרון ,דם ולימפה , לוקמיה , לימפומה , לימפומה על שם הוג'קינס , לימפומה שאינה הוג'קין ,מיאלומה נפוצה , מלנומה
קרצינומה , קרצינומת תאי קשקש , קרצינומת תאי בסיס , קפוסי סרקומה , לימפומה עורית של תאי T (נדיר)

שלד- סרטן העצמות (סרקומה), דרכי השתן , סרטן שלפוחית השתן , סרטן הכליה , שד , סרטן השד ,

מערכת העיכול - סרטן הוושט, סרטן הלבלב , סרטן הכבד , סרטן הקיבה , סרטן דרכי המרה , סרטן המעי הדק , סרטן המעי הגס , סרטן הרקטום , סרטן פי הטבעת

מערכת המין הנקבית - סרטן השחלה , סרטן הרחם , סרטן צוואר הרחם , סרטן העריה , מערכת המין הזכרית , סרטן בלוטת הערמונית , סרטן האשך ,סרטן הפין br>
הטיפול בסרטן

הטיפול הכירורגי, הטיפול בקרינה, טיפול כימותרפי (כימותרפיה)

חברת "אופק מטפלים זרים" מפעילה מוקד שירות טלפוני הפועל 24 שעות ביממה בכל ימות השנה. המוקד מספק מענים מיידיים ללקוחות הסיעוד וההשגחה.

מספר חינם 1-800-200-180
לתאום פגישת הכרות הקלק כאן !
מטפלת לחולה סרטן
מטפלת זרה לחולה סרטן
עובדת זרה לחולה סרטן
עובד זר לחולה סרטן
טיפול סיעודי לחולה סרטן
מטפלת סיעודית לחולה סרטן