עובדים סיעודיים לקשישים נכים ומוגבלים


אופק רגב עובדים סיעודיים (מטפלים סיעודיים)לקשישים ונכים

חברת אופק עובדים סיעודיים (מטפלים סיעודיים) מתמחה בהשמת עובדים זרים למטרות סיעוד וטיפול בקשישים סיעודיים המתקשים בתפקודם היום יומי.

לחברתנו מאגר גדול איכותי ואמין של עובדים סיעודיים דוברי שפות כגון עברית, ערבית, ספרדית , רומנית, רוסית , בולגרית, הונגרית ,צרפתית, ספרדית, גרוזינית, טורקית,לדינו או שפות אחרות.

טיפול ביתי על ידי עובדים סיעודיים (מטפלים סיעודיים) מתאים למבוגרים, נכים ומוגבלים המעדיפים להישאר בביתם, בסביבתם הטבעית והמוכרת.

חברת אופק רגב עובדים סיעודיים תיתן מענה אופטימאלי למטופלים הבוחרים להישאר בביתם. הטיפול הסיעודי כולל : , האכלה, עזרה בהליכה ופעילות יום יומית כגון מתן תרופות, ניקיון

הבית, כביסה, גיהוץ, בישול, ניהול משק בית, קניות, סידורים, חברה וליווי לקופת חולים ולבית החולים, במידת הצורך.

העסקת העובדים הסיעודיים (מטפלים סיעודיים)
קיימות 2 אופציות עיקריות להעסקת עובדים סיעודיים (מטפלים סיעודיים) .

עובדים סיעודיים ישראלים נכון להיום קשה למצוא מטפלים ישראלים המוכנים להישאר 24 שעות ביממה בבית המטופל.

עובדים זרים סיעודיים
לחברתנו מאגר גדול של עובדים זרים סיעודיים (מטפלים סיעודיים) שנמצאים בחו"ל וישראל. היתרון בהעסקת מטפלים זרים הוא עלות העסקתם של העובדים זרים נמוכה באופן משמעותי מכל אלטרנטיבה אחרת.

עובדי ההשמה של חברת אופק עובדים זרים סיעודיים עושים מאמצים להתאים לכל קשיש נכה או מוגבל את אותה מטפלת סיעודית המתאימה ביותר, תוך התחשבות במצבו הבריאותי והנפשי, בשפות ששולט וברקע התרבותי הרצוי.

לגבי העסקת עובדים זרים סיעודיים, צוות אופק מטפלים סיעודיים ינחה אתכם בהליך הוצאת רישיון להעסיק עובד זר סיעודי על מנת להקל עליכם ולזרז את קבלת הרישיון. אנו נעמוד לשירותכם בייעוץ והדרכה לאורך כל הדרך.

אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.
אופק כח אדם וסיעוד – מוקד ארצי 1-800-200-180 שיחת חינם


לתאום פגישת הכרות הקלק כאן !